Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Plaēkitet shtėpia e Winehouse

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Plaēkitet shtėpia e Winehouse   31/1/2009, 01:48

Shtėpia e Amy Winehouse nё Londёr ka qenё cak i vjedhėsve, derisa kёngёtarja ka qenё nё pushime nё Karaibe.


Kёngёtarja ka pushuar nё brigjet e St. Lucia qё nga muaji dhjetor dhe sё fundi raportohet se ёshtё rikthyer nё Britani pёr tё filluar punёn nё albumin e ri.

Por derisa kёngёtarja ka qenё nё pushime, prona e saj nё Londёr ёshtё thyer me hajdutёt qё kanё vjedhur televizorin e saj flat dhe pesё kitara, si dhe njё pajisje incizuese digjitale.

“Amy ёshtё shkretuar. Disa prej kitarave tё saj janė tё pazёvendёsueshme pёr shkak tё vlerave sentimentale. Tash ajo do tё duhet tё fillojё tё zёvendёsojё gjёrat qё janė vjedhur”, ka thёnё burimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Plaēkitet shtėpia e Winehouse
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: