Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nora dhe Jehona, ‘tė preferuarat’ e Steven Schook

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nora dhe Jehona, ‘tė preferuarat’ e Steven Schook   16/11/2007, 15:00

Lajmi i publikuar pėr “dobėsitė” e zv.- shefit tė UNMIK- ut Steven Schook, ndaj dy kėngėtareve tė mirėnjohura kosovare, ka shqetėsuar sė tepėrmi njėrėn prej tyre. Ndėrsa Nora Istrefi emri i sė cilės ėshtė lakuar nė kėtė aferė nuk ka reaguar, Jehona Sopi i ka quajtur gėnjeshtra tė gjitha tė thėnat pėr tė. Miqtė e saj, kanė njoftuar se Jehona i sheh kėto si shpifje tė pabaza dhe dashakeqe duke u shprehur tepėr e sigurtė se nuk ka pasur asnjė lidhje me ndonjė nga zyrtarėt e UNMIK-ut. Revista ka tentuar t’i kontaktojė tė dyja kėngėtaret lidhur me kėtė ēėshtje, por ka qenė e pamundur tė lidhet me to, ndėrsa gjithmonė dėgjohet sekretaria telefonike. Raportet e fundit tė OKB-sė qė hetojnė zv.shefin e UNMIK-ut Steven Schook, kanė pohuar se i dyti i administratės ndėrkombėtare ka lidhje shumė tė afėrta me shumė kosovarė, e ndėr to edhe me kėngėtaret e njohura. Ėshtė pohuar se ai ėshtė mjaft i tėrhequr dy kėngėtaret, ndėrkohė qė nė kryeqytetin kosovar, Schook njihet si njė “merakli” i femrave tė bukura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Nora dhe Jehona, ‘tė preferuarat’ e Steven Schook
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: