Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Stallone do tё rikthehet me filmin e ri Rambo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Stallone do tё rikthehet me filmin e ri Rambo   31/1/2009, 01:45

Aktori Sylvester Stalone ka thёnё se ai do tё rikthehet sёrish nё ekranin e madh edhe me njё film tё ri Rambo.

Ylli i filmave aksion ka qenё i impresionuar me suksesin e filmit tё tij tё vitit 2008, Rambo, dhe ёshtё duke e kėrkuar lokacionin pёr filmin e pestё.

“Ne po e bёjmё edhe njё Rambo, por pyetja ёshtё nёse do ta bёjmё nё Amerikё apo nё njё vend tё huaj”, ka thёnё Stalone.

Filmi i vitit tё kaluar nё pjesėn mё tё madhe u xhirua nё Tajlandё.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Stallone do tё rikthehet me filmin e ri Rambo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: