Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Swift krijon njё linjё fustanesh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Swift krijon njё linjё fustanesh   31/1/2009, 01:44

Kёngёtarja e muzikės country, Taylor Swift, do tё bёhet ylli i fundit qё do tё lėshojё njё linjё tё sajёn tё veshjeve.


Swift ёshtё bashkuar me markёn L.E.I. tё Jones Apparel Group, pёr tё krijuar njё linjё tё fustaneve. Koleksioni pritet tё fillojё tё shitet gjatё muajin tё ardhshёm.

“Ka qenё shumё e rёndёsishme pёr mua tё krijoj fustane tėrheqėse, tё stilit tim, veēanėrisht nё kёto kohё tё vėshtira”, ka thёnё Swift.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Swift krijon njё linjё fustanesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: