Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hudson i rikthehet punės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Hudson i rikthehet punės   31/1/2009, 01:43

Kёngёtarja dhe aktorja Jennifer Hudson i ёshtё kthyer punės tre muaj pas vrasjes brutale tё nёnёs, vёllaut dhe nipit tё saj; ajo do tё xhirojё video pёr cinglin e saj tё ri “If This Isn’t Love”.

Fituesja e ēmimit Oskar pritet tё bёjё rikthimin e madh tё saj para publikut tё dielėn (1 shkurt) nё ngjarjen mё tё madhe sportive nё Amerikё, Super Bowl.

Por ajo ka filluar punёn kёtё javё, nё pėrgatitje pёr kёngёn e saj tё re qё do tё lėshohet nё muajin e ardhshёm.

Kjo ka qenё hera e parё qё Hudson ka dalё nga ‘mbyllja’ qё kur nёna, vёllau dhe nipi i saj shtatё-vjeēar u gjetёn tё vdekur nё Chicago nё tetorin e vitit tё kaluar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hudson i rikthehet punės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: