Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Wood akuzon Rourke pėr spekulimet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Wood akuzon Rourke pėr spekulimet   31/1/2009, 01:43

Evan Rachel Wood ka kritikuar shtypin dhe bashkaktorin e saj nė filmin "The Wrestler", Mickey Rourke, pėr nxitjen e spekulimeve se ata janė nė lidhje.

Aktorja e re, e cila nė film luan rolin e vajzės sė Rourke, thotė se ndjehet e mosrespektuar nga spekulimet e shtypit se dy aktorėt janė nė lidhje romantike, madje njė pjesė tė fajit ia vė edhe Rourke.

Shtypi kishte njoftuar se Wood dhe Rourke ishin puthur tė dielėn nė ceremoninė e ndarjes sė ēmimeve Screen Actors Guild Awards, duke nxitur spekulime pėr njė lihdje tė mundshme, mirėpo Wood refuzon gjithēka.

“Jam e nevrikosur sepse ndjehem e mosrespektuar nga shtypi dhe zotėri Rourke. Nėse nuk kam tė dashur nuk do tė thotė vetėm ta shfrytėzoni rastin... Ai ėshtė shumė i vjetėr pėr mua. Asgjė nuk ka ndodhur dhe asgjė nuk do tė ndodhė”, ka thėnė Wood.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Wood akuzon Rourke pėr spekulimet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: