Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madonna dhe turneu: On and on the beat goes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Madonna dhe turneu: On and on the beat goes   30/1/2009, 16:36

Mbretėresha e muzikės pop, Madonna, ka konfirmuar se do tė vazhdoje turneun "Sticky & Sweet", qe i solli miliona ne llogarine e saj bankare, per 2008.
Para disa ditėsh u perhap lajmi se kėngėtarja po finalizonte planet pėr njė turne veror nėpėr qytetet tė cilat nuk i kishte vizituar gjatė turneut tė kaluar, ndėrsa tani vetė kėngėtarja konfirmuar se do tė kthehet nė skenė me koncerte edhe gjatė vitit 2009.

“Fansa tė Madonnės a jeni gati pėr mė shumė? Jemi tė lumtur tė konfirmojmė qė zerat janė tė vėrtete: Madonna ka vendosur ta vazhdojė turneun 'Sticky & Sweet'. Ajo do tė udhėtojnė nėpėr qytetet evropiane tė cilat nuk i ka vizituar gjatė vitit 2008”, shkruhet nė faqen zyrtare tė kėngėtares.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Madonna dhe turneu: On and on the beat goes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: