Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Thashethemet qe vijne pas The Wrestler

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Thashethemet qe vijne pas The Wrestler   30/1/2009, 16:34

Evan Rachel Wood ka kritikuar shtypin per publikimin e lajmeve fallce lidhur me te. Lajmet diktojne per nje lidhje me saj dhe bashkeprotagonistit tek filmi "The Wrestler", Mickey Rourke. Ajo shkon me tej duke thene, se ka qene vete Rourke qe ka nxitur keto thashetheme.
Aktorja e re, e cila nė film luan rolin e vajzės sė kecisitit Rourke, pretendon se mes te dyve nuk ka asgje, dhe thjesht ideja per nje lidhje me nje diference kaq te madhe moshe e ben ate te ndjehet e ofenduar.

Sipas zerave Wood dhe Rourke ishin puthur tė dielėn nė ceremoninė e ndarjes sė ēmimeve Screen Actors Guild Awards, lajm ky i pakonfirmuar nga asnjeri nga aktoret publikisht.

“Jam e nevrikosur me gazetat dhe Mickey-n. Une nuk kam te dashur, por kjo nuk do te thote qe do te shkoj me te parin qe me del perpara. Ai eshte shume me i madh se une, dhe ju siguroj se mes nesh s'ka pasur, dhe nuk do te kete kurre asgje".


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Thashethemet qe vijne pas The Wrestler
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: