Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ingridi sfidon Pamela Anderson

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Ingridi sfidon Pamela Anderson   12/11/2007, 18:36

Ingridi sėrish surprizon. Nė festėn e shtrigave nė bulevardin “Dėsh morėt e Kombit” ajo ėshtė shfaqur “e zhveshur” para tė pranishmėve duke treguar gjoksin. Nė fakt diēka duket se e ka bezdisur tė cilėn ka dashur ta rregullojė menjėhrė. Ka qenė rripi i reēipetave qė e pengonte nė lėvizje gjė qė ka bėrė tė shkėputet pak metra nga pista ku zhvillohej festa pėr ta rregulluar. Dhe pikėrisht nė kėto momente ajo ėshtė fokusuar nė mėnyrė ekskluzive nga paparaci i revistės “Mat” tė cilin e ka parė dhe ėshtė munduar ta ndalojė gjatė fotografimit.
Por ja qė nuk ka mundur. Siē duket edhe nga fotot, Ingridi ka festuar mjaft mirė me miqtė dhe kolegėt e saj, dhe njė nga personat me tė cilėt nuk ėshtė ndarė pėrgjatė gjithė kohės, ka qenė kėngėtarja Anjeza Branka. Edhe pse ka qenė njė festė ku tė gjithė duhet tė ishin tė maskuar me veshjet imituese pėrkatėse, Ingridi ka dashur tė vijė ndryshe, duke mos pėrdorur asgjė tė kėtij lloji.
Zgjedhja e saj ka qenė njė kostum i bardhė ku xhaketa e mbėrthyer vetėm nga njė kopsė e vogėl nxjerr nė pah sa mė dukshėm gjoksin perfekt alla Pamela Anderson mbuluar nga reēipetat e shndritshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Ingridi sfidon Pamela Anderson
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: