Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Barton: Nuk jam lesbike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Barton: Nuk jam lesbike   29/1/2009, 18:55

Mischa Barton ka qeshur me spekulimet se ajo ėshtė duke shijuar lidhjen lesbike me modelen Irina Lazareanu, pasi tė hėnėn ato ishin fotografuar duke u puthur.

Ylli i dramės televizive “The O.C.” ka nxitur spekulime nė faqet e internetit pėr ‘thashetheme’, pasi nė disa fotografi tė bėra pėr ditėlindje, shihet aktorja duke u puthur nė buzė me bukuroshen rumune.

“Besoj se shumica nga ju i kanė parė fotografitė e ndejės pėr ditėlindjen time tė 23-tė, ku unė puthem me njė vajzė. Dėshiroj tė sqaroj se puthja ka qenė pjesė e njė loje qė ishim duke luajtur dhe ėshtė keqinterpretuar. Vajza nė fotografi ėshtė njė mike e imja e afėrt, Irina, e cila punon si modele nė Paris”, ka shpjeguar aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Barton: Nuk jam lesbike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: