Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Allen: Tekstet e mia i detyrojnė djemtė tė sillen mirė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Allen: Tekstet e mia i detyrojnė djemtė tė sillen mirė   29/1/2009, 18:54

Lily Allen ka gjetur njė mėnyrė tė pėrsosur pėr t’i bėrė meshkujt tė sillen mirė me tė edhe nė momente tė vėshtira- ajo shkruan kėngė pėr ta nėse e trajtojnė keq.

Kėngėtarja e hitit “Smile” edhe nė albumin e ri ka shkruar kėngėn “It's Not Be, It's You”, nė tė cilėn kritikon aftėsitė seksuale tė njė ish-tė dashuri tė saj. Allen, e cila edhe mė herėt ka pėrmendur tė dashurit e saj nė tekste, thotė se kjo gjė ka bėrė qė tė dashurit e ri tė saj tė sillen mirė.

“Tash djemtė sillen shumė mirė edhe kur ndahen nga unė, pasi qė nuk dėshirojnė qė tė jenė tekst i kėngės sė re. Para pesė vitesh, dilja nė takime dhe djemtė mė nuk mė thėrrisnin. Tash ėshtė ndryshe, sepse asnjėra nga kėngėt e mia nuk ėshtė e trilluar, ato janė tė vėrteta”, ka thėnė Allen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Allen: Tekstet e mia i detyrojnė djemtė tė sillen mirė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: