Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fox nuk do tė luajė nė Tomb Rider

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Fox nuk do tė luajė nė Tomb Rider   29/1/2009, 18:54

Megan Fox ka vendosur tė mos ndjekė hapat e Angelina Joliet, kėshtu qė e ka refuzuar rolin e Lara Croft pėr vazhdimin e radhės tė filmit aksion.
Producentėt e filmit e kanė zgjedhur Fox tė luajė rolin e heroinės seksi nė vazhdimin e radhės tė filmit aksion, i cili ėshtė i adaptuar nga njė videolojė. Mirėpo pėrfaqėsuesit e Fox kanė njoftuar se ylli i filmit “Transformers”, “nuk do tė vesh kėpucėt e Angelinas”.

“Megan nuk ėshtė e pėrfshirė nė kėtė film”, ka thėnė njė zėdhėnės i aktores.

Sipas “The Hollywood Reporter”, producentėt planifikojnė njė pjesė tė tretė pas filmit tė vitit 2001 “Lara Croft: Tomb Raider” dhe filmit tė vitit 2003 “Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life”, ndėrsa dėshirojnė qė tė sjellin njė aktore tjetėr nė rolin kryesor.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fox nuk do tė luajė nė Tomb Rider
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: