Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fisher: Jam shumё e papjekur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Fisher: Jam shumё e papjekur   29/1/2009, 18:53

Aktorja australiane Isla Fisher gjithmonė qeshet nёn hundё kur ajo e puth tё fejuarin e saj, Sacha Baron Cohen.

“Jam shumё e papjekur, ende qeshem kurdo qё duhet ta puth dikё, edhe nёse ai ёshtё Sacha. Nuk mund tё ndryshoj”, ka thёnё Fisher.

Bukuroshja 32-vjeēare australiane ka zbuluar po ashtu se dyshja pritet tё martohen sё shpejti.

“Do tё martohemi, tash ose kurrė. Kemi biseduar pёr kёtё dhe jemi shumё tё afėrt, por ka qenё vėshtirё ta planifikojmė”, ka shtuar Fisher.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fisher: Jam shumё e papjekur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: