Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Johansson nuk ndjehet seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Johansson nuk ndjehet seksi   29/1/2009, 18:51

Aktorja 24-vjeēare, Scarlett Johansson, e cila u martua nё njё ceremoni sekrete nё vitin e kaluar me aktorin Ryan Renolds, thotė se ajo nuk ndjehet seksi pёr momentin, dhe se dėshiron tё kalojё edhe 10 vite, pёr t’u ndjerė se “ka kaluar diēka nё jetё”


“Nuk ndjehem seksi, jo pёr momentin. Mendoj se ka njё lloj naiviteti tek femrat kur ata janė nё tё 20-tat e tyre. Ata janė njё lloj karakteri kureshtare, njё lloj karakteri i rastit, nё jetё”, thotė aktorja.

“Femrat nё tё 30-tat e tyre, si edhe aktoret nё tё 30-tat, befas kanё njё rol mё tё rёndёsishёm. Ato luajnė nёnat dhe gratё dhe femrat tё cilat gjёra i kanё kaluar nё jetёn e tyre tё pėrditshme edhe mё herėt”.

“Dhe unё mendoj se nё atё moshё do tё jem nё gjendje tё jem mё shumё nё jetё se qё jam nё skenё” , ka shtuar bukuroshja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Johansson nuk ndjehet seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: