Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lindsay Lohan "vdes"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Lindsay Lohan "vdes"   29/1/2009, 13:55

Zedhenesi i Lindsay Lohan ka pergenjeshtruar lajmet e fundit te botuara ne shtypin amerikan, ku thuhej se aktorja/kengetarja vuan nga ērregullime me ushqimin. Ai pretendon se Lohan eshte dobesuar nga stresi, sic ndodh me shume njerez.
Fotot e shkrepura nga paparacet e tregojne Lohan me te dobet se kurre, e te mendosh se ajo ka qene nje vajze e 'rrumbullakosur'.

“Lindsay ėshtė e vetėdijshme qė ka humbur nė peshė, mirėpo kjo ka ndodhur si pasojė e stresit, dhe jo pėr shkaqe te tjera"

Ose kjo ose ka filluar te pije nga ky caji kinez qe po ben kerdine se fundmi ketu tek ne.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lindsay Lohan "vdes"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: