Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ulsja e Obames jo shum e lakmuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Ulsja e Obames jo shum e lakmuar   29/1/2009, 13:54

Prezantuesja me e pasur ne bote, Oprah Winfrey, ka qene shume e lumtur kur ne nje sondazh eshte perzgjedhur nga amerikanet si zevendesuese e denje e presidentit te SHBA-ve, Barack Obama. Sidoqofte, per Winfrey-n pozicioni i Obames nuk eshte nje vend i lakmuar.
Ajo thotė se mund ta pėrballojė sfidėn, por nuk eshte dhe aq e interesuar per postin, sepse ka shume pune dhe shume pergjegjesi.

“Mendoj se mund tė bėhem njė presidente e mire"
Dikush duhet ti thote kesaj se te besh nje emision per grate e dhunuara, dhe te jesh presidenti i 'botes' nuk jane e njejta gje.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ulsja e Obames jo shum e lakmuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: