Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Aniston refuzon oferten e Playboyt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Aniston refuzon oferten e Playboyt   28/1/2009, 23:13

Jennifer Aniston ka hedhur poshtё njё ofertё tё vlefshme 4 milionё funte pёr tё pozuar lakuriqe pёr revistėn Playboy.


Bosi i magazinės, Hugh Hefner, raportohet se i ёshtё drejtuar ish-aktores sё serisё “Friends”, pas fotografimit tё saj pёr magazinёn GQ, nё tё cilёn ajo ka pozuar pothuajse lakuriqe.

Sipas spekulimeve tё fundit, Hefner i ka bёrё ofertё tё paparё Anistonit, si dhe shpėrblime shtesё nё rast tё shitjeve tё mёdha.

Por, burimet thonё se 40-vjeēarja nuk ёshtё e interesuar tё tregojё mё shumё trupin e saj, dhe ka hedhur poshtё ofertёn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Aniston refuzon oferten e Playboyt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: