Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Streep do tė paraqitet nė “30 Rock”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Streep do tė paraqitet nė “30 Rock”   28/1/2009, 23:12

Aktori kryesor i serialit "30 Rock", Alec Baldwin, ėshtė takuar me Meryl Streep, pasi ajo e ka fituar ēmimin pėr aktoren mė tė mirė nė "Screen

Actors Guild" pėr tė kėrkuar nga 59-vjeēarja qė tė jetė pjesė e serialit.
Ėshtė bėrė modė qė nė kėtė serial tė popullarizuar amerikan tė marrin pjesė yjet e famshme tė Hollywoodit. Pėr kėtė arsye Baldwin, i cili fitoi ēmimin e aktorit mė tė mirė nė serial televiziv, pikėrisht pėr paraqitjen e tij nė “30 Rock”, ia ka ndėrprerė festėn aktores Streep pėr tė kėrkuar qė ajo tė luajė nė komedi.


“Meryl ėshtė ngazėllyer nga ideja pėr t’u paraqitur nė kėtė serial dhe menjėherė ka pranuar”, thotė njė burim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Streep do tė paraqitet nė “30 Rock”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: