Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 “Slumdog Millionaire” hulumtohet nga policia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: “Slumdog Millionaire” hulumtohet nga policia   28/1/2009, 23:12

Filmi i nominuar pėr Oskar "Slumdog Millionaire" do tė hulumtohet nga policia nė Indi, pasi qė autoritete kanė marrė njė ankesė sipas tė cilės filmi nxit urrejtje kundėr njerėzve qė jetojnė nė lagjet e varfra.


Filmi fitues i ēmimit Golden Globe, i cili flet pėr njė djalė i cili rritet nė varfėri dhe arrin tė fitojė nė njė shou, nė Indi vendi ku ėshtė e bazuar ngjarja, ka nxitur kritika tė mėdha pėr shkak tė emrit (“Qeni i varfėr milioner”).


Organizatat shoqėrore janė ankuar se filmi me regji tė Danny Boyle ėshtė ēnderues, krejtėsisht kundėr shoqėrisė dhe nxit urrejtje kundrejt shtresave tė varfra. Ndėrsa tani ėshtė nė dorė tė policisė tė vendosė pėr kėtė gjė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
“Slumdog Millionaire” hulumtohet nga policia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: