Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madonna konfirmon vazhdimin e turneut

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Madonna konfirmon vazhdimin e turneut   28/1/2009, 23:11

Mbretėresha e muzikės pop, Madonna, ka konfirmuar se ajo do tė niset nė rrugė pėr ta vazhduar turneun "Sticky & Sweet", i cili i solli fitime tė mėdha gjatė vitit 2008.


Para disa ditėsh ishte spekuluar se kėngėtarja po finalizonte planet pėr njė turne veror nėpėr qytetet tė cilat nuk i kishte vizituar gjatė turneut tė kaluar, ndėrsa tani vetė kėngėtarja konfirmuar se do tė kthehet nė skenė me koncerte edhe gjatė vitit 2009.“Fansa tė Madonnės a jeni gati pėr mė shumė? Jemi tė lumtur tė konfirmojmė qė spekulimet janė tė vėrteta: Madonna ka vendosur ta vazhdojė turneun 'Sticky & Sweet'. Ajo do tė udhėtojnė nėpėr qytetet evropiane tė cilat nuk i ka vizituar gjatė vitit 2008”, shkruan nė faqen zyrtar tė kėngėtares.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Madonna konfirmon vazhdimin e turneut
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: