Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hamilton nė ‘test’ tek Pussycat Dolls

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Hamilton nė ‘test’ tek Pussycat Dolls   28/1/2009, 23:11

Vajzat e grupit Pussycat Dolls kishin marrė nė pyetje ngasėsin Lewis Hamilton, para se t’i japin leje atij tė del me lideren e grupit, Nicole Scherzinger.


Kėngėtarja seksi filloi lidhjen me sportistin britanik nė vitin 2007, por koleget e grupit tė Scherzinger kishin dashur tė vėrtetohen se kampioni i Formula 1 ishte mjaft i mirė pėr mikeshėn e tyre.“Kur kuptuam se Lewis ishte njė ngasės, ishim sikur, ‘Prit, do tė ishte mirė tė mos jetė playboy’. Andaj e pyetėm atė gjithfarė gjėrash. Cilat ishin qėllimet e tij, nėse ishte djalosh i mirė, nėse dinte tė trajtonte nė mėnyrėn e duhur, a i kishe sjellė lule... Ne jemi shumė mbrojtėse pėr njėra-tjetrėn, veēanėrisht kur njė djalė i ri vjen nė rreth”, ka thėnė njėra prej anėtareve tė grupit, Melody Thornton.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hamilton nė ‘test’ tek Pussycat Dolls
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: