Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 50 Cent: Karriera e Nas ka pėrfunduar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: 50 Cent: Karriera e Nas ka pėrfunduar   28/1/2009, 23:10

50 Cent nuk e konsideron reperin veteran Nas, nė mesin e konkurrentėve tė tij, duke thėnė se karriera e tij tashmė ka “pėrfunduar”


Ylli i hitit “In Da Club”, emri i vėrtetė i tė cilit ėshtė Curtis Jackson, sė fundi ishte kritikuar nga Nas rreth kėngės “Queens Get the Money”, nga albumi i vitit 2008 me tė njėjtin emėr.

“Nas ėshtė i ftohtė si akull. Nas ėshtė blloku i akullit qė e zhyti Titanikun... Vėrtet nuk dua tė flas pėr Nas. Mendoj se ai ėshtė nė njė prej atyre momenteve, kur karriera e tij ka pėrfunduar, tė jem i sinqertė”, ka thėnė 50 Cent.

“Ai ka pasur periudha tė mira dhe ka bėrė njė muzikė tė mirė nė tė kaluarėn, por ai nuk ka mė nuk ėshtė nė interes tė publikut ose timin”, ka shtuar reperi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
50 Cent: Karriera e Nas ka pėrfunduar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: