Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Cherry_
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 35
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   27/1/2009, 23:24

Pasi nuk kam askend sipėr jau lo radhen juve qe te vazhdoni smile

Une do ua dhuroj nga nje Smile te gjithve

Kaloni mir ne vazhdim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   27/1/2009, 23:28

eXtR@_ty nje jastek edhe nje qebe se u merdhine Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   28/1/2009, 19:52

Bukuroshja ty dot dhuroj nje Perqafim t'madhe Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Cherry_
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 35
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   28/1/2009, 20:52

Une ty ProfessionaL nje perqafim te vogel drunken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   29/1/2009, 16:05

Nje dhurat te vogel per ty eXtr@_G!RlsS , Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Cherry_
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 35
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   29/1/2009, 18:00

Ty nje Got ujė Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Cherry_
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 35
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   30/1/2009, 13:51

Vetes ja kisha dhuru nje BMW-x5 hahahahah affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   30/1/2009, 16:22

ProfessionaL shkruajti:
Bukuroshja ty dot dhuroj nje Perqafim t'madhe Razz


ProffesionaL ty nje Smile dhe nje Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Cherry_
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 35
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   1/2/2009, 01:07

Bukuroshja ty nje keshtu Smile hahahahahahahhah Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   1/2/2009, 01:10

Hhahahaa Like a Star @ heaven
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   1/2/2009, 01:11

Marigones nje Smile per nje nat sa me te mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   1/2/2009, 01:12

Bukuroshja shkruajti:
Marigones nje Smile per nje nat sa me te mireFlm edhe un te deshiroj ty nje nate sa ma te mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   1/2/2009, 15:24

MariGona ty nje gjamper se ftoht shum koka hahahahaha Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   1/2/2009, 15:35

Bukuroshja shkruajti:
MariGona ty nje gjamper se ftoht shum koka hahahahaha SmileUu bi bofsh hajr, se kesh ka merdhina cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   1/2/2009, 15:37

MariGona po me erdh keq moj,se je vesh si holl per ata te dhurova gjemperin qy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   1/2/2009, 15:40

Bukuroshja shkruajti:
MariGona po me erdh keq moj,se je vesh si holl per ata te dhurova gjemperin qy Very HappyAni moj ti me kan e mira ma jep edhe qate kaqket ..heheheheheh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   1/2/2009, 15:43

hahahahahah po moj qysh jo, ta dho me dy duar hajde deri tek dera ime te pres Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   1/2/2009, 15:45

Bukuroshja shkruajti:
hahahahahah po moj qysh jo, ta dho me dy duar hajde deri tek dera ime te pres Razz


Hhahahahahahaha.. jo se ty pot rrin ma mire.. mu sme rrin qishtu Foxy Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   7/2/2009, 19:44

MariGona kesaj radhe nje qafore, se nuk paske hiq Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   7/2/2009, 21:25

Bukuroshja shkruajti:
MariGona kesaj radhe nje qafore, se nuk paske hiq Very HappyQyqy Bukuroshe .. mire kishe ba .. hahahah Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   7/2/2009, 21:29

MariGona po po qe edhe nje Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   8/2/2009, 05:45

Ty bukuroshe t'kisha dhuru ni shtepi te bukur Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   8/2/2009, 05:47

ty cerry_ t'kisha dhuru ni laptop t'mir hahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   8/2/2009, 05:50

Ty marigona t'kisha dhuru nipal syza t'bukra per djell hahahah:P:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   8/2/2009, 13:40

Bjonda shkruajti:
Ty marigona t'kisha dhuru nipal syza t'bukra per djell hahahah:P:Qyy .. hajt mu ni kerr\makin..bukuroshes shpi e mu syza.. syzet i blej edhe vet (*_*)...
Bukuroshe a te ndrrojna dhuraten qe e kena nga bjonda.. se ty te rrin syzet ma mire jam e sigurt Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"Cfar do ti dhuroni anėtarit siper"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Kafja e Forumit-
Kėrce tek: