Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?   27/1/2009, 21:39

"Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?"


E hap kete teme per te patur sa me shume diskutime dhe secili eshte i mirpritur ta shprehe opinionin e vete.

Une mendoj se me mir do ishte qe dikush t'ju informonte per nje te vertet edhe pse ndoshta mund te ishte shum e hidhur se sa t'ju genjente me nje genjeshter te bukur. Sepse heret ose vone e verteta del ne shesh dhe nje genjeshter e paramenduar ne keto raste nuk do kishte nje status te perhershem.

Leonita...

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Cherry_
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 35
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: Re: Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?   27/1/2009, 21:43

Flm per temen Leonita....per mua me mir nje e vertet e Hidhur sepse me genjeshtra jemi mesuar edhe te bukura nuk na duken mo ju ka dal ngjyra krejt hehhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?   27/1/2009, 21:49

Ke te drejte. Ka shume genjeshtra ne kete bote dhe ne te vertet nuk jane interesante mė...

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?   28/1/2009, 21:44

Eshte mese e sakte , Cdohere duhet te Mbizotroje e verteta pa mar parasysh se sa e Hidhet mund te jet ajo...
Mirepo Pasi Bota ka lloj lloj njerez dhe me te ndahen edhe mendimet, pra cdokush e ka mendimin e vet, une mendoj qe e Verteta me Genjeshtren asnjeher nuk do jen ballanc pasi ne kete bote qe jetojm Mbizotron Genjeshtra.

Me rrespekte AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 27
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

MesazhTitulli: Re: Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?   16/2/2010, 22:50

E dua te vereten sado e hidhur qe te jete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shqiptari
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 42
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?   17/2/2010, 06:00

Edhe une pajtohem me mendimin e z.AdmiraL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?   20/2/2011, 07:24

Une mendoj qe ata shkojn bashk Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: