Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dunst, dashuri me shikim te 24

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Dunst, dashuri me shikim te 24   27/1/2009, 16:13

Kirsten Dunst raportohet se ka rene brenda me Josh Hartnett (Black Hawk Down, Lucky Number Slevin). Dyshja eshte fotografuar duke shetitur New Yorkun.
Aktorja, e cila se fundi ka qene e lidhur me aktorin Justin Long dhe krijuesin e filmave, Jacob Soboroff, thuhet nga gazetaret te kete darkuar disa here javen e shkuar ne restorantet me romantike.

“Ata kenaqeshin duke qeshur me njeri-tjetrin. Per pak sekonda kapeshin per dore, por ishin shume te kujdesshem. Ajo dukej e magjepsur nga ai" - shkruhet ne New York Times.

Dunst dhe Hartnett njihen bashke qe nga kohet e 'The Virgin Suicides' (1999). Kjo eshte tamam dashuri me shikim te 24.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Dunst, dashuri me shikim te 24
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: