Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mashkulli me Seksi ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Mashkulli me Seksi ...   27/1/2009, 16:12

Hugh Jackman, Mashkulli me Seksi qe jeton ende nga revista People, ka thene ne nje interviste se personazhet e tij i 'perdor' per te bere me shume te dashura. Madje kjo e ndihmon se tepermi.
Ylli i filmit “Australia” (i kandiduar per Oscaret e 22 Shkurtit), ka zbuluar se partnerja e tij, Deborah Lee Furness, kenaqet kur e mendon ate si personazhin qe luan, dhe jo si Jackamin.

“Ajo digjet per mua kur jam i veshur si ne film. Kur kisha tatuazhet fallco, me thoshte mos i hiq. E cuditshme por mua me pelqen"
Ndoshta Jackman duhet te kuptoje qe ajo po ja dredh me personazhin qe ky luan.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mashkulli me Seksi ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: