Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Robbie Williams serish ne Take That ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Robbie Williams serish ne Take That ?   27/1/2009, 16:11

Ose thuaj kurre, atehere kur e ke me te vertete. Robbie Williams ka rithene edhe njehere per mediat (te cilat kane shkruar se ky ishte afruar shume me ish grupin e tij, shume te suksesshem edhe pas ribashkimit me 2006) se nuk do te ribashkohet kurre me Take That. Madje do te beje me shume. Do ti mposhte ata neper klasifikime.
Robbie ka punėsuar nj�’ trajner personal qe do ta ndihmoje per te ringjallur karrieren solistike, shkruan News of the World.

“Kam plane konkrete per tu dukur, por keto kane lidhje vetem dhe vetem per mua. Sa i perket atyre (TT) do te thyej ne mes, do shes me shume kopje se cdokush tjeter me pare"
Komentet e tij sigurisht nuk i bejne asnje pershtypje TT, te cilet vazhdojne te qete udhetimin e tyre muzikor. Fundja nuk eshte hera e pare qe Williams deliron.
Sidoqofte, presim kenget e reja per te gjykuar me mire.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Robbie Williams serish ne Take That ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: