Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 U anulua koncerti, arsyja: SHIU

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: U anulua koncerti, arsyja: SHIU   27/1/2009, 16:10

Chris Cornell ėshtė detyruar te nderprese nje koncert ne fundjave per shkak te shiut te madh qe binte papushim ne Hollywood, pak a shume si shiu i ketyre diteve ketu tek ne.
Ai do te merrte pjese ne nje nga transmetimet muzikore televizive me te ndjekura ne amerike - “Jimmy Kimmel Live!” kur njė furtune ka goditur Los Angelesin. Ekspertet e sigurise nuk deshen te rrezikonin duke qene se skena ishte vendosur ne qiell te hapur.

Sidoqofte koncerti do tė mbahet, edhe pse nuk eshte percaktuar ende data. Cornell do te kendoje tash e tutje kenget e albumit te ri 'Scream' ne te cilin nje pjese e kengeve jane realizuar nga Timbaland.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
U anulua koncerti, arsyja: SHIU
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: