Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tomi & Jerry serish ne telashe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Tomi & Jerry serish ne telashe   27/1/2009, 16:06

Dy personazhet qe jane zene me shume dhe me gjate me njeri tjetrin, te famshem per breza te tere femijesh, “Tomi and Jerry” po behen gati per rikthimin e tyre te dyte ne versionin e gjate.
Macja dhe miu me te famshem ne bote kane qe prej vitit 1940 ne ekran, ne fillim pa ngjyra, me pas me, dhe tani edhe ne formatin HD. Filmi i pare i sages doli me 1992.
Producentet shpresojne qe filmi te arrije suksesin e "Scooby-Doo” (2002) apo “Monsters Unleashed” (2004), qe se bashku fituan 457 milione dollare.
Ne i mirepresim.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tomi & Jerry serish ne telashe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: