Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 50 Cent fton shokun Jim Carrey

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: 50 Cent fton shokun Jim Carrey   27/1/2009, 16:04

50 ka ftuar nė njė koncert tė tijin komikun Jim Carrey me rastin e ditelindjes se ketij te fundit.
Tė shtunėn e kaluar, Carrey mbushi plot 47 vjet, ndėrsa 50 Cent e ka nderuar duke i kenduar, jo Happy Birthday, por dicka te ngjashme alla hip-hop.
“New York Daily News” njofton se Carrey sė bashku me tė dashurėn e tij, Jenny McCarthy, eshte kenaqur shume nga kjo surprize.
50 Cent dhe Carrey kane kenduar bashke kengen 'In da Club'
Go go go Shorty It's your Birthday.
100 vjec per Jim-in

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
50 Cent fton shokun Jim Carrey
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: