Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Prezantohet eXtra_G!RlSs

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Cherry_
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 35
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: Prezantohet eXtra_G!RlSs   27/1/2009, 11:40

Pershendetje nga eXtra_G!RlSs lol! Jetoj ne Franca jam e Rre ketu por shpresoj qe do te kalojm mirr se bashku, me pelqen gjithcka qe eshte e mirr , edhe gjumi me pelqen jam pak gjumashe Laughing .....Ju pershendes shum Byeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kokaina-63
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 5
Age : 28
Location : Gjithandej
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantohet eXtra_G!RlSs   27/1/2009, 15:32

Mir se vjen eXtra_G!RlSs me ju do kalojm shum mir, mir se vjen edhe nje here Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantohet eXtra_G!RlSs   27/1/2009, 19:34

Gjithashtu edhe ne te pershendesim, shpresojm qe do kaloni mire me ne se bashku ne kete forum madheshtor, Flm per prezantimin... Mirpresim Kontributin tuaj ne vazhdim Wink

Me nderime Admin

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Cherry_
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 35
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantohet eXtra_G!RlSs   27/1/2009, 21:19

FLM shum nga ju per perkrahjen shpresoj te ja kalojm bukur drunkenKam nje Pyetje sepse nuk di ku me parashrtu ket pyetje si me nxier foto ketu ne profil ?

FLM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantohet eXtra_G!RlSs   27/1/2009, 21:20

Pershendetje per ty, dhe mire se erdhe tek Forumi jone, besoj & shpresoj se do i kalosh do qaste te kendshme ketu me gjith ne cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohet eXtra_G!RlSs   27/1/2009, 21:31

eXtra_G!RlSs

Mbi te gjitha mirserdhe.
Per ta vendosur Ikonen tuaj Personale ju duhet te klikoni mbi "Profili" qe ndodhet ne shirit e zgjedhjeve tuaja. Pas ketij klikimi ju dalin zgjedhje te tjera dhe duhet te klikosh mbi "Ikona Personale" qe ta zgjidhni nje foto qe do behet foto e profilit tuaj.
Per ta patur me lehte mund te klikoni ketu :

http://albania.bestgoo.com/profile.forum?mode=editprofile&page_profil=avatars

dhe direkt zgjedh foton tuaj...

Ju deshiroj argetim te kendshem
Leonita...

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Cherry_
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 35
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantohet eXtra_G!RlSs   27/1/2009, 21:39

Leonita flm shum shum Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohet eXtra_G!RlSs   27/1/2009, 21:48

Ska perse.

Per gjithcka qe nuk ke nje zgjidhje momentale mund te kerkosh ndihme.

I love you

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantohet eXtra_G!RlSs   27/1/2009, 23:23

Pershendetje eXtr@_G!RlSs dhe mirse erdhe ne mesin tone Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantohet eXtra_G!RlSs   28/1/2009, 21:59

Pershendetje per ty eXtra_G!RlSs, Mire se vjen ne mesin tone dhe te uroj te kalosh sa mė mir me shoqerin Tone.

AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Cherry_
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 35
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantohet eXtra_G!RlSs   30/1/2009, 13:43

Flm shum per perkrahjen,gjitha te mirat per ju Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Cherry_
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 35
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantohet eXtra_G!RlSs   11/1/2010, 00:24

Pas nje pause te gjat u riktheva besoj qe jam e mireseardhur cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantohet eXtra_G!RlSs   11/1/2010, 02:57

Cherry_ patjeter qe je e mirseardhur, gezohem qe perseri je ne mesin tone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantohet eXtra_G!RlSs   16/1/2010, 18:57

Pershendetje Cherry_
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantohet eXtra_G!RlSs   4/2/2010, 19:20

Cherry_ te pershendes edhe un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantohet eXtra_G!RlSs   20/2/2010, 19:17

Cherry_ mir se vjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prezantohet eXtra_G!RlSs   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohet eXtra_G!RlSs
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek: