Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kampionati italian, rezultatet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kampionati italian, rezultatet   26/1/2009, 20:07

Nė kampionatin italian tė futbollit kanė pėrfunduar para pak ēastesh ndeshjet e javės 20, tė cilat dhanė kėto rezultate: Bolonja-Milan 1-4, Napoli-Roma 0-3, Xhenoa-Katania 1-1, Lacio-Kaljari 1-4, Leēe-Torino 3-3, Palermo-Udineze 3-2 dhe Siena-Atalanta 1-0. Nė mbrėmje, nė orėn 20.30 zhvillohet kryendeshja Inter-Sampdoria, qė transmetohet direkt nga kanalet e paketės Super-Sport. Ndėrkohė dje Juventusi mundi Fiorentinėn 1-0 dhe po me kėtė rezultat Kievo fitoi nė fushėn e Rexhinės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kampionati italian, rezultatet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: