Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bajden: Tė burgosurit e Guantanamos,

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bajden: Tė burgosurit e Guantanamos,   26/1/2009, 20:04

Tė burgosurit e liruar, pas mbylljes sė burgut tė Guantanamo-s, nuk do tė qėndrojnė nė SHBA dhe, nėse nuk mund tė rikthehen nė vendet e tyre tė origjinės, do tė shkojnė nė vende tė tjera. Sipas zv.presidentit Xho Bajden, ky do tė jetė qėndrimi i administratės sė re amerikane pėr tė burgosurit e mbetur ende nė burgun famėkeq tė Kubės. Duke folur pėr CBS, Bajden shtoi se tė gjithė tė burgosurit qė nuk janė qytetarė ose rezidentė me dokumenta tė rregullta tė SHBA-sė, nuk mund tė qėndrojnė nė kėtė vend.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Bajden: Tė burgosurit e Guantanamos,
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: