Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dėshton pėrpjekja serbe pėr ndryshime nė projektrezolutėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Dėshton pėrpjekja serbe pėr ndryshime nė projektrezolutėn   26/1/2009, 20:03

Kanė dėshtuar pėrpjekjet e Serbisė qė pėrmes disa deputetėve tė Parlamentit Evropian tė ndryshonin tekstin e projektrezolutės pėr Kosovėn, tė paraqitur javėn e kaluar nė Komitetin pėr Politikė tė Jashtme nga deputeti, Jost Langendijk. Nė kėtė tekst, siē bėn tė ditur gazeta Koha Ditore, ishin paraqitur mė shumė se 160 amendamente, mė sė shumti nga disa deputetė nga Rumania dhe Greqia, vende qė nuk e kanė njohur pavarėsinė e Kosovės. Mirėpo, angazhimi i deputetit nga Holanda, Langedijk, pastaj Grupit mė tė madh Demokristian nė Parlamentin Evropian EPP, si edhe i disa deputetėve nga Hungaria, Belgjika dhe Gjermania, bėnė qė pėrpjekjet e diplomacisė serbe tė mos kalonin nė PE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Dėshton pėrpjekja serbe pėr ndryshime nė projektrezolutėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: