Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Withers: Obama njė mik i mirė pėr Shqipėrinė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Withers: Obama njė mik i mirė pėr Shqipėrinė   26/1/2009, 20:02

Presidenti amerikan Barak Obama do tė jetė njė mik i madh pėr shqiptarėt. Kėshtu u shpreh sot ambasadori amerikan nė vendin tonė Xhon Uidhers nė forumin me temė ”Politika e jashtme amerikane, administratė e re, doktrinė e re”, qė po vazhdon punimet edhe nė kėto ēaste. Uithers theksoi se shqiptarėt nuk duhet tė kenė asnjė dyshim pėr marrėdhėniet e Shqipėrisė me SHBA-tė. Sipas tij, nėn drejtimin e presidentit Obama, SHBA-tė parashikojnė njė Shqipėri nė qėndėr tė rajonit, e cila mbėshtet stabilitetin dhe paqen. Ndėrkaq ministri i jashtėm Lulėzim Basha theksoi se marrėdhėniet e Shqipėrisė me SHBA-nė janė parėsore. I pranishėm nė kėtė takim ėshtė kryetari i PS-sė Edi Rama dhe kryeministri Berisha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Withers: Obama njė mik i mirė pėr Shqipėrinė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: