Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Filbi dhe DioGuardi, tregojnė origjinėn shqiptare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Filbi dhe DioGuardi, tregojnė origjinėn shqiptare   26/1/2009, 20:00

Dy personalitete tė jetės televizive amerikane, nė njė pėrballje tė fundit mes tyre, kanė pohuar se kanė origjinė shqiptare. Bėhet fjalė pėr drejtuesin e njė emisioni tė famshėm televiziv Rexhis Filbin, i cili kishte ftuar kėto ditė, tė bijėn e njė ish-kongresmeni, Kara DioGuardi, qė tashmė ėshtė anėtare e jurisė sė spektaklit “American Idol”. Gjatė bisedės mes tyre, Filbin dhe DioGuardi kanė pranuar, se rrjedhin nga familje me gjak shqiptar. Familjet e tyre e kanė origjinėn nga Greēi e Italisė, njė nga qendrat mė tė mėdha arbėreshe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Filbi dhe DioGuardi, tregojnė origjinėn shqiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: