Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nigeri: Aksident rrugor, humbin jetėn 15 futbollistė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nigeri: Aksident rrugor, humbin jetėn 15 futbollistė   26/1/2009, 19:56

Policia nigeriane njoftoi sot, se nė njė aksident tė rėndė rrugor kanė humbur jetėn 15 anėtarė tė njė skuadre futbolli tė kategorisė sė parė. Lajmi u konfirmua edhe nga federata nigeriane, e cila kujtoi se njė muaj mė parė, nė njė aksident tė ngjashėm, humbėn jetėn 9 pjestare tė njė skuadre futbolli pėr femra. Sipas AFP-sė, aksidente tė tilla janė tė shpeshta nė Nigeri, qė vlerėsohet si vendi me rrugėt mė tė kėqija nė tė gjithė botėn, pasi marrin me mijėra jetė njerėzish ēdo vit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Nigeri: Aksident rrugor, humbin jetėn 15 futbollistė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: