Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Preshevė, kėrkohet lirimi i ish pjestarėve tė UĒK-sė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Preshevė, kėrkohet lirimi i ish pjestarėve tė UĒK-sė   26/1/2009, 19:54

Kėshilltarėt e Kuvendeve Komunale tė Preshevės, tė Bujanocit dhe Medvegjės, kanė kėrkuar lirimin pa kushte tė 9 shqiptarėve ish- pjesėtarė tė UĒK-sė. Ata u arrestuan kohė mė parė nga autoritetet e serbe, tė dyshuar se kanė kryer krime nė rajonin e Gjilanit nė vitin 1999. Nė deklaratėn, e miratuar nga kėshilltarėt shqiptarė, mes tė tjerash, thuhet se veprimet e autoriteteve tė Serbisė lidhur me tė arrestuarit janė jolegjitime dhe politike. Gjithashtu nė deklaratė kėrkohet edhe respektimi i amnistisė pėr tė gjithė ish-pjesėtarėt e UĒK-sė nė Luginėn e Preshevės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Preshevė, kėrkohet lirimi i ish pjestarėve tė UĒK-sė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: