Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shqipėria e pranishme nė Forumin Ekonomik Botėror

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Shqipėria e pranishme nė Forumin Ekonomik Botėror   26/1/2009, 19:53

Nga data 28 janar, deri mė 1 shkurt, do tė mbahet nė Davos tė Zvicrės takimi vjetor i Forumit Ekonomik Botėror, ku Shqipėria do tė pėrfaqėsohet nga kryeministri Berisha. Temė qėndrore e takimit tė sivjetėm do tė jetė “Zgjidhja post-krizės botėrore”. Nė Davos, organizatorėt lajmėrojnė praninė e 40 krerė shtetesh dhe kryeministra, si dhe 2500 pjesmarrės nga 96 vende tė ndryshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Shqipėria e pranishme nė Forumin Ekonomik Botėror
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: