Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Stuhia Klaus, shkakton 24 tė vdekur nė Francė dhe Spanjė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Stuhia Klaus, shkakton 24 tė vdekur nė Francė dhe Spanjė   26/1/2009, 19:53

Spanja dhe Franca po bėjnė llogaritjen e dėmėve pas stuhisė Klaus qė i goditi nė fundjavė. 24 tė vdekur ėshtė bilanci i viktimave ndėrsa dėmet materiale janė tė konsiderueshme. Mijėra persona, teknikė, eksperte dhe vullnetarė po pėrpiqen tė riparojnė dėmet e shkaktuara nė linjat elektrike dhe hekurudha. Ndėrkaq nė Spanja 3 zjarre tė fuqishme tė ndihmuar edhe nga era e fortė kanė shkatėrruar mbi 1 mijė hektarė tė mbjella.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Stuhia Klaus, shkakton 24 tė vdekur nė Francė dhe Spanjė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: