Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nis hetimi ndaj mbivendosjes sė pronave nė bregdet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nis hetimi ndaj mbivendosjes sė pronave nė bregdet   26/1/2009, 19:32

Mbivendosja e pronave nė bregdet ka vėnė nėn hetim zyrtarė nga Agjencia e Kthimit dhe Kompensimit tė Pronave e tė kadastrės nė Hipotekėn e kryeqytetit. Prokuroria e Tiranės, po heton njė skandal, nė zonėn e “Gjirit tė Gjeneralit”, nė komunėn Synej tė Kavajės. Ish-kryetari i AKKP-sė, Tunxh Vatnikaj ėshtė zyrtari mė i lartė, nė hetim. Pėrmes njė procesi me mangėsi ligjore, dyshohet se 100 hektarė tokė shtetėrore janė pėrdorur padrejtėsisht, nė favor tė disa personave qė pretendojnė se janė pronarė legjitimė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Nis hetimi ndaj mbivendosjes sė pronave nė bregdet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: