Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 15 tė vdekur nga moti i keq nė Francė dhe Spanjė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: 15 tė vdekur nga moti i keq nė Francė dhe Spanjė   26/1/2009, 19:30

Moti i keq, me stuhi tė fuqishme, i ka kushtuar jetėn tė paktėn 15 vetėve nė Francė dhe Spanjė ndėrsa 4 prej viktimave janė fėmijė. Rajoni jug-perėndimor francez, rezulton mė i godituri. Nė pjesėn e mbetur pa energji, vijojnė operacionet e shpėtimit. Edhe pse niveli i alarmit ėshtė ulur, era vazhdon tė fryjė me shpejtėsi, pasi arriti maksimumin prej 192 kilometrash nė orė. Presidenti Sarkozi, viziton sot zonat e shkatėrruara. Ndėrkaq, nė Spanjė, stuhitė shkaktuan dėme nė rrjetet elektrike, si dhe detyruan mbylljen e shumė rrugėve e aeroporteve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
15 tė vdekur nga moti i keq nė Francė dhe Spanjė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: