Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sėrish ndėrpreje tė energjisė nė kryeqytet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Sėrish ndėrpreje tė energjisė nė kryeqytet   26/1/2009, 19:23

Punimet nė rrjet, sjellin tė tjera ndėrprerje tė energjisė, nė disa zona tė Tiranės. Burime tė Operatorit tė Sistemit tė Transmetimit, publikojnė oraret pėr sot dhe nesėr. Sipas tyre, duke filluar nga kėto ēaste e deri nė mesditė, pėrballen me stakime, bulevardet “Zogu i Parė” e “Zhan D’Ark”, si dhe Rruga e Durrėsit, ajo e Kavajės, “Myslym Shyri” e zonat pranė Ministrisė sė Jashtme dhe Pazarit tė Ri. Ndėrkaq, nesėr, kufizimet nisin nė orėn 8-tė deri nė 11-tė, duke lėnė pa energji “Ali Demin”, Rrugėn e Elbasanit, atė Bardhyl, Qytetin Studenti, Ministrinė e Shėndetėsisė, Farkėn e sėrisht Myslym Shyrin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Sėrish ndėrpreje tė energjisė nė kryeqytet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: