Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rikthehen engjėjt e Charliet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Rikthehen engjėjt e Charliet   25/1/2009, 20:55

Drew Barrymore, Lucy Liu dhe Cameron Diaz, do tė kthehen pėr vazhdimin tretėt tė hit-filmit "Charlie's Angels".

Tre femrat seksi janė tė gatshme qė pas gjashtė vitesh qė nga xhirimi i “Charlie's Angels: Full Throttle” tė bėjnė edhe sekuencėn e tretė tė filmit aksion.

“Mezi po pres tė fillojnė xhirimet... Ėshtė vėshtirė tė bėsh filma tė kėtillė, mirėpo ėshtė njėkohėsisht kėnaqėsi”, ėshtė shprehur Drew Barrymore pėr filmin, xhirimi i tė cilit pritet tė fillojė kah fundi i kėtij vitit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rikthehen engjėjt e Charliet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: