Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cruz e dėshiron Oskarin pėr Spanjėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Cruz e dėshiron Oskarin pėr Spanjėn   25/1/2009, 20:55

Penelope Cruz, e cila ka marrė njė nominim pėr Oskar nga Academy Awards, ka dėshirė tė madhe ta fitojė atė, pasi qė dėshiron t’ua dėrgojė fansave tė saj spanjollė.

Aktroja spanjolle ėshtė e nominuar si aktore mė e mirė nė rol dytėsor, pėr paraqitjen e saj nė filmin e Woody Allenit, “Vicky Cristina Barcelona”.

Cruz ka njė konkurrencė tė fortė pėr kėtė ēmim pasi pėrballė i ka Viola Davis dhe Amy Adams (“Doubt”), Marisa Tomei (“The Wrestler”) dhe Taraji P. Henson (“The Curious Case of Benjamin Button”).

“Jam shumė falėnderuese ndaj Akademisė dhe Woodyt pėr kėtė nominmi, po ashtu dėshiroj t’i falėnderoj tė gjithė ata qė mė kanė uruar, sidomos fansat nga Spanja. Tė shpresojmė se do tė mund ta dėrgoj Oskarin nė shtėpi”, ka thėnė aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cruz e dėshiron Oskarin pėr Spanjėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: