Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madonna sėrish me Sticky & Sweet?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Madonna sėrish me Sticky & Sweet?   25/1/2009, 20:53

Raportohet se Madonna ėshtė duke u pėrgatitur qė tė rinis turneun "Sticky & Sweet" pas suksesit tė madh qė arriti gjatė vitit 2008.
Spekulohet qė hitbėrėsja e kėngės “Material Girl” ėshtė duke planifikuar njė varg tjetėr koncertesh pėr verėn e vitit 2009, me qėllim qė t’i argėtojė fansat nėpėr qytetet ku nuk arriti tė performojė gjatė turneut tė vitit tė kaluar.

Sipas faqes ‘MadonnaTribe.com’, turneu i ri i Mbretėreshės sė muzikės pop do tė zhvillohet ndėrmjet korrikut dhe gushtit, ndėrsa tashmė janė caktuar datat pėr koncertet nė Marsejė tė Francės dhe Milano tė Italisė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Madonna sėrish me Sticky & Sweet?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: