Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dora e Freeman ende e paralizuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Dora e Freeman ende e paralizuar   25/1/2009, 20:52

Dora e aktorit Morgan Freeman ėshtė ende e paralizuar si pasojė e aksidentit tė cilin e pėsoi vitin e kaluar.

Ylli i filmit “The Dark Knight” ka dėmtuar nervin nė aksidentin e trafikut qė e pėsoi nė gusht tė vitit 2008, ndėrsa pėr t’u shėruar nevojitet njė kohė e gjatė.

Freeman, i cili ka njė pasion tė madh pėr tė pilotuar, thotė se i mungon fluturimi, ndėrsa ėshtė i vetėdijshėm se nuk mund ta drejtojė aeroplanin nė gjendjen aktuale.

“E kam dėmtuar shumė nervin, ndėrsa dorėn e kam ende tė paralizuar. Kėshtu qė derisa tė shėrohet ky dėmtim nuk do tė mund tė fluturoj”, ka thėnė veterani i Hollywoodit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Dora e Freeman ende e paralizuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: