Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single   25/1/2009, 02:05

Ėshtė dėnuar me burgim tė pėrjetshėm bashkėshorti britanik, i cili vrau tė shoqen, pasi deklaroi ne Facebook se ishte single.


Gruaja e kishte ndėrruar statusin nga e martuar nė beqare nė profilin e saj, pasi ishte duke u divorcuar me tė shoqin.

41-vjeēari Edėard Richardson, ishte zemėruar keq kur kishte parė se gruaja 26-vjeēare thoshte se ishte e lire dhe nga xhelozia vrapoi nė shtėpinė e saj dhe e qėlloi me thikė.

Kjo ėshtė ngjarja e dyte e kėtij lloji ne Britani tė Madhe brenda mė pak se njė viti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: