Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Top-lista e shtesave nė ushqim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Top-lista e shtesave nė ushqim   25/1/2009, 02:00

Statistikat e reja tregojnė se 38% e tė rriturve dhe 12% e fėmijėve nė SHBA shfrytėzojnė mjekėsinė alternative, ndėrsa kohėve tė fundit mjekėt gjithnjė e mė shumė i dėrgojnė pacientėt tė bėjnė masazh, meditim dhe akupunkturė.


Shtesat mė tė popullarizuara

1. Vaji i peshkut
2. Glukozamin
3. Echinacea
4. Vaj nga farat e lirit
5. Xhensen
6. Preparate tė kombinuara bimore
7. Ginko
8. Kondroitin
9. Suplemente me hudhėr
10. Konezima Q10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Top-lista e shtesave nė ushqim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Shėndeti-
Kėrce tek: