Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vdes modelja braziliane Mariana Bridi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Vdes modelja braziliane Mariana Bridi   25/1/2009, 01:48

Zyrtarėt brazilianė njoftuan se vdiq supermodelja braziliane, Mariana Bridi, sė cilės i ishin prerė duart dhe kėmbėt pėr shkak tė njė infeksioni.
20 vjeēarja Bridi, vdiq nga komplikacionet e njė infeksioni rezistent ndaj ilaēeve, njoftuan zyrtarėt brazilianė tė shėndetėsisė.Bridi ishte shtruar nė njė spital tė qytetit Serra nė shtetin Espirito Santo qė nga data 3 janar.

Mjekėt fillimisht e diagnostikuan atė me gur nė veshka nė muajin dhjetor por me keqėsimin e gjendjes, ajo pėsoi infeksion tė traktit urinar, i cili pastaj u pėrhap nė tė gjithė trupin. Arsyeja e infeksionit mbetet e panjohur.

Bridi ka qenė dy herė finaliste e konkursit Miss Bota nė skenėn braziliane. Ajo e filloi aktivitetin si modele qė nė fillimet e adoleshencės sė saj dhe nė vitin 2007 pėrfaqėsoi Brazilin nė garėn Miss Bikini International nė Kinė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vdes modelja braziliane Mariana Bridi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: